Ładowanie Wydarzenia
20
wrzesień

POLE DANCE CAMP POLSKA DANCE & EXOTIC EDITION

20 września @ 08:00 - 25 września @ 17:00
złoty1990 – złoty2490

MAMY TO!
ODPALAMY NA GRUBO NASZĄ TANECZNĄ EDYCJĘ!

20-25.09.2022 – tą datę zarezerwuj!
Murzasichle obok Zakopanego!

 Kogo powitamy na parkiecie i co w programie?

Zacznijmy od tego, że mamy dwa różne programy! Wszystko dlatego, że chcemy zaprosić na ten obóz także osoby kompletnie początkujące, które chcą spróbować swoich sił w pole dance od podstaw. Mamy dla Was 11 wolnych miejsc. Zajęcia rurkowe poprowadzi dla Was Kasia Bigos! A cena dla naszych pole-świeżaków to 1990zł za 6 dni.

Kolejne dwie grupy:
Średniozaawansowaną oraz zaawansowaną zaprosimy na pełen program warsztatowy. Będzie tańczone! Czekają na Was warsztaty pole dance, exotic, choreo, dance, high heels, stretching, a także zajęcia uzupełniające.

NA POKŁADZIE:

Marta Stachowicz – kobieta rakieta! W pole dance absolutnie wszechstronna! Tańczy, śpiewa, nagina salta mortale, ciśnie deadlifty, a potem zeskakuje sobie jak motylek, którego nic to nie kosztowało! Instruktor i zawodnik z ogromnym doświadczeniem! Z ciekawostek – z wykształcenia doktor nauk farmaceutycznych. Wprawdzie lubi siedzieć w labie, ale najbardziej kocha hycać na rurze. Jej domeną jest dynamika. Uwielbia mocne triki i dynamiczne choreografie. Stara się , aby każdy jej występ bym mini etiudą teatralną. Jej największymi osiągnięciami są: brązowy medal na mistrzostwach świata IPSF Ultra Pole oraz srebro na Exotic Generation World. Prywatnie jest miłośniczką rodzimej przyrody, co widać w wielu choreografiach oraz mamą owczarka niemieckiego Majora.

Maria Rozbicka – związana z  pole dance od 11 lat, od 9 lat uczy tańca na rurze i od 5 lat prowadzi własną szkołę pole dance i exotic w Warszawie. Od dziecka próbowała wielu stylów tanecznych, ale dopiero w pole dance zakochała się bez pamięci. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją taniec towarzyski, instruktorka sportu ze specjalizacją kulturystyka. W życiu prywatnym – uwielbia swoje dwa koty, pasjonuje się historiami kryminalnymi. Fanka kolczyków i tatuaży. Jej mocne strony w pole dance to siła i dynamika, którą potrafi połączyć z delikatnością i dokładnością ruchów. Uważa pole dance za sztukę, którą można pokazać wszystkie emocje. Zdobywczyni tytułów: Miss Pole Dance Polska 2015, Miss Exotic Pole Dance 2015, Esensai Championships 2018 Special Price: The Best Show, I Miejsce Artistic Pole IPSF 2018, 1 miejsce Sensual Championship 2018 Art Duety, 1 miejsce Pole Theatre Latvia Professional Drama 2019, 1 miejsce Pole Art Fever 2019 kategoria Duety, 2 miejsce Exotic Moon kat. Profesjonalistki 2022

Magdalena Marycz BENG – czyli nasza wspaniała wiecznie uśmiechnięta, turbo kobieca petarda! Dla pole dance zdradziła taniec towarzyski! Utalentowana tancerka i pełna pasji i charyzmy instruktorka. Tańczy od dziecka, szlifując warsztat taneczny u najlepszych. Efektem tej pracy jest osiągnięcie najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S w tańcach standardowych. Była kilkakrotną finalistką Mistrzostw Polski, Mistrzyni Polski Południowej i Śląska. Spopularyzowała exotic w Polsce, jeżdżąc po całym kraju ucząc warsztatów z tej tanecznej i kobiecej strony Pole Dance, starając się zarazić pasją do tańca wszystkie kobiety. Prowadzi własne studia pole dance na Śląsku, ma firmę odzieżową BENG SHOP, a także niespożyte pokłady energii. Znamy się z nią doskonale. Ona nauczy każdego! I to tak, że nie będziesz mogła przestać.

Klaudia Walasz – wiecznie uśmiechnięta i pełna energii. Do tańca zainspirowały ją teledyski i koncerty ze znakomitą obsadą taneczną, które oglądała z zapartym tchem i podziwem. Od dziecka szkoliła się w tańcu towarzyskim i technikach pochodnych tańca klasycznego. Udział w Amatorskim Teatrze Tańca nauczył jej między innymi obycia ze sceną i dzielenia się emocjami z publicznością, co teraz przydaje się jej podczas pracy nad nowymi projektami komercyjnymi. Od pierwszej klasy szkoły licealnej Klaudia zaczęła szkolić się w klimacie hip-hop/choreografia poprzez uczęszczanie na regularne zajęcia, programy treningowe i warsztaty z międzynarodową kadrą najlepszych choreografów, odbywające się w Polsce oraz w Europie. W Warszawie przygotowywała grupy na Mistrzostwa Polski oraz solistów na Mistrzostwa Europy i Świata z sukcesami na podium. Jej zajęcia wyróżniają się niesamowitym funem, jak i ogromną ilością pozytywnej i mobilizującej do działania energii. Klaudia uwielbia choreografie w kobiecym klimacie i te 10 cm wyżej, czasem po prostu nie rozstaje się z butami na obcasie. Jest założycielką i choreografem projektu High Level. Dziewczyny regularnie trenują w szpilkach oraz biorą udział w komercyjnych projektach tanecznych. Do nowych uczniów podchodzi z cierpliwością. Sama mówi, że ma misję szerzenia zajawki na taniec u osób w każdym wieku, ułatwia jej to status wciąż szkolącej się i zdobywającej wiedzę Trenerki Fitness i sportowego freak’a. Ciała osób, które wpadną w ręce Klaudii, po każdym treningu są zawsze dobrze rozluźnione, sylwetki smukłe a mięśnie odpowiednio przygotowane do pracy.

Kuba Walica – jest czynnym tancerzem, a także choreografem, pedagogiem tańca, absolwentem Studium Taneczno-Choreograficzne w Krakowie. W Warszawie ukończył roczny Program MADCATZ. Należy do grupy Royalty by YANIS MASHALL. Był założycielem programu HEELS EXPERIENCE by Kuba Walica. Szkolił się między innymi u Tony Tzar, Candace Brown, Diana Matos, Ricky Jinks, Shay Latukolan, Yanis Marshall, Fabiane Leame, Andy J., CJ, Dagmara Dryl i wiele innych. Jako tancerz występował: w filmie Jana Komasy “Hejter”, “39 i pół”, Teatrze IMKA, Event Be Supreme, gdzie tańczył z Anią Lewandowską czy Kubą Wojewódzkim itp. Jako pedagog prowadził warsztaty m.in. w Krakowie, Białymstoku, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Katowicach.

Kasia Bigos – na tym obozie będzie pole dance’owo będzie pracowała tylko z grupą początkującą, ale dla wszystkich poprowadzi zajęcia uzupełniające, a także codzienne, urozmaicone zajęcia i warsztaty stretchingowe. Trenerka i szkoleniowiec w Polskim Centrum Fitness. Dziennikarka – freelancerka, blogerka, mistrzyni Polski i Europy POLE SPORT w kat. duety. Ekspertka ds. efektywnego rozciągania, holistycznego podejścia do pracy z ciałem, bezpiecznego treningu w ciąży i po porodzie. Autorka licznych kursów on-line i specjalistycznych programów fitness’owych i stretching’owych. Prowadzi własną platformę www.fitnesswwielkimmiescie.pl, w której trenuje kilka tysięcy osób. Autorka takich stretchingowych programów jak: Body Movement czy Power of Body. Specjalizuje się także w stretchingu powięziowym.

Jak na każdym pole campie – będzie intensywnie, ale ten wyjazd rozbudzi wasze zmysły, rozbuja ciała, da power i chęć na więcej. Nauczycie się czegoś nowego o sobie, być może znajdziecie to coś, czego w ostatnim czasie brakuje.

Zajęcia Pole Dance odbywają w 3 grupach

  • podstawowa – BASIC. Dla tej grupy każdego dnia odbywają się zajęcia pole dance 1h 15 min, zajęcia uzupełniające: 45 minut, stretching 1h.
  • średniozaawansowana – dla tej grupy każdego dnia mamy dwa warsztaty pole dance/exo. Każdy warsztat trwa 1,5 godziny. Poza pierwszym i ostatnim dniem obozu macie więc łącznie 3 godziny warsztatów rurkowych dziennie. Poza tym  codzienny stretching, zajęcia uzupełniające a także warsztaty taneczne i high heels.Będzie też BATELKA za którą tak tęskniłyście! <3

Jak zawsze i tym razem mamy dla was odpowiednie, zbilansowane menu za które odpowiada Andrzej Bogdał – oczywiście w wersji również dla wegan i wegetarian, które zawsze tak chwalicie.

W Ośrodku mamy pełen dostęp do basenu, sauny oraz jacuzzi. Zakwaterowanie w pokojach 2- 3 osobowych.

CENA OBEJMUJE ZAKWATEROWANIE, ZAJĘCIA, PEŁNE WYŻYWIENIE ORAZ UBEZPIECZENIE
* DOJAZD WŁASNY!

Za obóz mogą zapisać się osoby od 16 roku życia za zgodą rodzica.

A teraz do brzegu! Konkrety!

CENA OBOZU TO  1990zł w przypadku grupy BASIC
A także 2490ZŁ dla grup średniozaawansowanej i zaawansowanej. Jednak dla pierwszych 7 osób mamy TURBO promocję! płacicie 2290zł
(w przypadku promocji – nie ma możliwości płatności ratalnej).

ZAPISY:
Aby zarezerwować miejsce należy zapisać się na naszej stronie w sekcji zapisy: https://poledancecamppolska.pl/zapisy/
Jest to zapis wstępny.
W odpowiedzi na maila w przeciągu 24h dostaniecie odpowiedź wraz z regulaminem.

Zawarcie umowy następuje po zapoznaniu się z regulaminem uczestnictwa oraz wpłaty zadatku w wysokości 400zł. Uczestnik zobowiązuje się wówczas do opłacenia wyjazdu we wskazanym terminie przez organizatora.

Całość kwoty należy uiścić maksymalnie do 6.09.2022

OCZYWIŚCIE WYSTAWIAMY FAKTURY!
I oczywiście poza promką możecie płacić w ratach!

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Szczegóły

Start: 20 września @ 08:00
Koniec: 25 września @ 17:00
Koszt: złoty1990 – złoty2490
Wydarzenie CategoriesAdvanced, Beginners, eventy, Intermediate, obozy