Ładowanie Wydarzenia
23
wrzesień

YOGA STRETCH & POLE DANCE CAMP

23 września 2020 - 27 września 2020
1590PLN
  • To wydarzenie minęło.

Wracamy! Bardzoooo stęsknieni!
Zanim przejdziemy do pełnego opisu. Długo zastanawialiśmy się, którą z dotychczasowych formuł campu wybrać. Analizowaliśmy wszystko bardzo skrupulatnie. Wzięliśmy wszystkie „za” i „przeciw”.
OPCJA „STAR” zbyt ryzykowna. Opcja „EXOTIC” także, bo przecież mieliśmy już zaproszonych wyśmienitych gości zza granicy. Teraz ściąganie ich jest zbyt ryzykowne.
Jednocześnie gdzieś z tyłu głowy myśleliśmy o potrzebach, które zrodziły się w każdym z nas po dłuższym zamknięciu w domu. Opcja szkoleniowa z 6 godzinami treningów dziennie wydała nam się czymś nieadekwatnym do aktualnie panującej rzeczywistości.
No i wreszcie cena. Znamy życie, wiemy, że większości z Was nie jest teraz lekko.
Skróciliśmy nieco cały obóz. Zamiast 6 dni – mamy 5!
Skróciliśmy liczbę godzin spędzonych na Sali. Zamiast 6-7godzin – mamy 3-4!
Zrobiliśmy także jeden dzień na toootalny chillout i eksplorowanie samiuśkich Tater z warsztatem jogi na hali Kondratowej.
Zredukowaliśmy znacząco liczbę parterów obozu, by nikogo nie rozpraszać dodatkowym zamieszaniem i skupić się tylko na was. Stawiamy na relacje, wspólne trenowanie w opcji full attension na kursancie, na budowanie klimatu, na szukanie zdrowego balansu, na kreowanie i budzenie w was pasji.

Taki jest plan. I będzie pięknie. Wierzcie nam! <3

Zaprosiliśmy do grona instruktorów wspaniałych, doświadczonych instruktorów, którzy z uśmiechem na ustach i dobrą energią będą się dzielić z wami tym co najlepsze. Wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Będziemy wspólnie budować w was coś nowego. Będzie czas na trenowanie, ale nie przetrenowywanie się. Sprawdzimy nową formułę razem!

Każdego dnia czekają na was zajęcia:
– pole Dance,
– jogi (w tym jogi flow) zakończonej czasem miłą medytacją,
– stretchingu (w tym tematyczne warsztaty).
Jeden dzień przeznaczony jest na wyjście w góry i jogę na gdzieś pod niebieskim niebem z cudownym vibe’em.

Ponieważ zajęcia pole Dance będą odbywać się raz dziennie – w większości będą trwały 1,5h.
Zajęcia jogi 1h 15 min
Zajęcia stretchingu – w zależności od rodzaju lekcji i warsztatów – 1h-1,5h.

Będziemy pracować w trzech grupach zaawansowania.
Śmiało zapraszamy także osoby, które pole dance nigdy nie trenowały <3
Uwaga ważne – tym razem zabieramy na pokład mniejszą niż zwykle ilość osób!

Nie zabraknie wspólnych spotkań i warsztatów, podczas których będziemy się troszkę poruszać po zakamarkach kobiecej duszy.

Na pokładzie stały skład i dwie nowe duszyczki <3

Kaja Waseńczuk – prawdziwa diva z taneczną duszą! Wiele osób kojarzy się z exoticowym vibe’em i najładniejszą pupą w Polsce, ale prawde powiedziawszy wykreowała świetne zajęcia w stylu frame up, jest rozciągnięta w każdą możliwą stronę i wszyscy ją strasznie kochamy, bo taka Kaja to mega skarb! Na obozie przejmie was przede wszystkim rurkowo.

Kasia Kwaśniewicz – człowiek coraz bardziej krewetka. Wspaniała wolna dusza, która słucha głosu własnego serca. Wygina się w każdą stronę, niektórzy być może słusznie podejrzewają, że to jedyny w naszym kraju człowiek, któremu udaje się utrzymać pion bez kręgosłupa 😀 ale co ważniejsze Kasia ma olbrzymią wiedzę, którą podzieli się z wami podczas warsztatów z Contorsion oraz poprowadzi autorskie zajęcie Extend Yourself.

Agata Ucińska – nasza wspaniała joginka. Pracuje z absolutną pasją! I ma wielkie serce do jogi. Prócz tego ma podejście do ludzi pod każdym względem.
Piekielnie inteligentna i zna się na rzeczy jak mało kto! Będzie jogowo, ale poznacie także jej sposób na tą jogę 👏🏻 No a sama o sobie napisała tak:

– miłośniczka jogi flow. Ukończyła kurs nauczycielski w szkole Trimurti Yoga w Indiach (200h). Absolwentka studiów podyplomowych Relaksacja i Joga na warszawskiej AWF. Uczyła się Strala jogi od Tary Stiles i Mike’a Taylora. Autorka bloga poczujsielepiej.pl oraz kanału na YT. Żeby pogłębić wiedzę na temat ludzkiego umysłu, studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS. Joga to dla niej sposób na zdrowe ciało, spokojniejszy umysł i lepszą codzienność.

Kasia Cyran – po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni. Absurdalnie skromna, ale matko bosko kochano – jaka zdolna. Była na campie ze 100 razy i kiedy uznałam, że u nas już niczego się nie nauczy, uznałam, że musimy pójść w drugą stronę i zacząć uczyć się od niej! Absolutnie wszechstronna na rurce, silna, rozciągnięta, szybka!
Niedawno została mamą <3 ale i tak będzie z nami! Sądzę, że to będzie dla wielu osób wielkie i piękne odkrycie.

Kasia Bigos – czyli człowiek, który tym razem będzie pole dance’owo bardziej pomagierem niż prowadzącym. Za to obiecuję, że stretchingowo przygotuję da was petardę! Będą superowe tematyczne zajęcia i warsztaty, ubrane w wiedzę. Będzie chill i pokazywanie jak można pracować skutecznie bez bólu. Będą nowe patetnty, techniki i sprzęty. Będzie także okazja potrenować wspólnie i sprawdzić czym jest najnowszy program Body Movement.

Będzie zdrowe, pyszne jedzenie z naszym menu w opcji mięsnej, wegetariańskiej i wegańskiej.

Wszystko odbywa się jak zawsze w pensjonacie U Tośki w Murzasichle.

Co z pozostałymi?
Aby zarezerwować miejsce należy zapisać się na naszej stronie w sekcji zapisy: http://poledancecamppolska.pl/zapisy/

W odpowiedzi na maila dostaniecie odpowiedź wraz z numerem konta. Na podany numer wpłacacie 350zł zadatku.
Cena za obóz wynosi wówczas 1590zł (płatne w całości do końca sierpnia)
Oraz 1690zł (płatne po tym terminie).
Całość kwoty należy uiścic maksymalnie do 12.09.2020r.

OCZYWIŚCIE WYSTAWIAMY FAKTURY!

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

Szczegóły

Start: 23 września 2020
Koniec: 27 września 2020
Koszt: 1590PLN