Anna Filipowska

 Anna Filipowska

Anna Filipowska

ANNA FILIPOWSKA

Akrobatyka to jej prawdziwa pasja! Związana z tym sportem od 20 lat. Była zawodniczka klubu AZS-AWF Katowice, wielokrotna mistrzyni Polski w Akrobatyce Sportowej, reprezentantka kraju na mistrzostwach Świata i Europy juniorów oraz seniorów. Jest magistrem Wychowania Fizycznego w Katowicach, trenerem klasy II dyscypliny sportu- akrobatyka sportowa, instruktorem sportu-gimnastyka, instruktorem rekreacji ruchowej fitness, instruktorem gimnastyki korekcyjnej.

Staje na rękach, strzelając jednocześnie nogami z łuku (serio!). Specjalizuje się w byciu syreną czyli pokazach akrobacji w kielichu wody wykonując przy tym prawdziwe cuda! Wykonuje pokazy 3-ki akrobatycznej i pokazy tańca na rękach. Jej mocną stroną są również pokazy na szarfie oraz żyrandolu akrobatycznym.
No jednym słowem człowiek fenomen!

Na campie poprowadzi warsztaty z contorsion, wprowadzi także w tajniki jej własnych technik stania na rękach z dodatkowym sprzętem, a także nauczy was mnóstwa ćwiczeń cyrkowych, dzięki którym będziecie robić prawdziwe cuda z własnym ciałem.
Ania brała udział w światowej klasy produkcjach akrobatyczno -cyrkowych takich jak Chimelong International Circus- Chiny , Phantasialand Wintergarden show- Niemcy, Costa Crociere – Włochy oraz wiele wiele innych.

Ma więc dziewczyna trochę do powiedzenia w temacie!
W piątej edycji programu Mam Talent zdobyła w finale 3 miejsce.