Wyjedź z nami

Co zyskasz?

 • Umiejętności

  Stawiamy na kompleksowy rozwój naszych uczestników i solidną dawkę praktycznych zajęć.

 • Nową wiedzę

  Twoje szkolenia to nasz priorytet. Dlatego prócz zajęć pole, dance, fitness, akrobatyki oraz stretchingu organizujemy podczas obozów wiele tematycznych warsztatów, również z zakresu żywienia sportowca.

 • Doświadczenie

  Nasz problem jest stworzony w taki sposób, by podnosić twoje kwalifikacje, poziom, a także zapewnić progres. Będziesz pracować z ciałem w każdy możliwy sposób i przekonasz się na co naprawdę cię stać.

 • Przyjaciół

  Poznasz tu wiele fantastycznych osób, z którymi będziesz dzielił pasję i zyskasz nasze pełne wsparcie. Gwarantujemy, że wiele osób, które tu poznasz zostanie w twoim życiu na dłużej.

Nasze zajęcia

Zobacz co Cię czeka

Współpracują z nami

Nasi trenerzy

Marion Crampe

Artystka przez duże „A” i żywa legenda. Mistrzyni Francji i finalistka wielu międzynarodowych konkursów Pole Dance. Dwukrotnie uznana za największy wzór do naśladowania w społeczności Pole Dance

Slava Ruza

Jest podwójnym mistrzem Pole Sport Szwecji oraz podwójnym srebrnym medalistą Mistrzostw Świata Pole Sport. Laureatem Pole Theatre i Pole Art.

Marta Witecka

Pasjonatka i nauczycielka stania na rękach, Acroyogi i jogi. Jedna z propagatorek Acroyogi w Polsce. Podróżuje po całym świecie i organizuje warsztaty.

Jakub Kazikowski

Instruktor akrobatyki sportowej, samoobrony, trener parkour i freerun. Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki sportowej dla dorosłych.

Anna Filipowska

Wielokrotna mistrzyni Polski w Akrobatyce Sportowej, reprezentantka kraju na mistrzostwach Świata i Europy juniorów oraz seniorów.

Patryk Rybarski

Wicemistrz Świata Pole Dance, finalista POLE ART i Pole Dance Cup. Występował na deskach m.in. teatru Buffo, Syrena, Roma i Teatru Wielkiego.