Jakub Kazikowski

 Jakub Kazikowski

Jakub Kazikowski

JAKUB KAZIKOWSKI – Teteu

Instruktor akrobatyki sportowej, instruktor samoobrony, trener parkour i freerun. Pracuje także jako kaskader. Człowiek, który skacze po wszystkim, na wszystkim i ze wszystkiego i o dziwo zwykle wychodzi z tego bez szwanku. Jeśli kiedyś na konstrukcji jednego z warszawskich mostów widzieliście faceta, który stoi na rękach myśląc, że chce się zabić – bez obaw. Kuba robił sobie wtedy trening. Absolutny fachura w swoich dziedzinach!
Prowadził warsztaty podczas pierwszej edycji Pole Dance Camp Polska, więc wiemy, że będzie sztos!

Swoją przygodę ze sportem zaczął w wieku 7 lat od tradycyjnych daleko wschodnich sztuk walki, potem była capoeira, parkour i wreszcie sporty gimnastyczne z których najbardziej upodobał sobie gimnastykę akrobatyczną. Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki sportowej dla dorosłych. Swoje umiejętności wykorzystuje w życiu codziennym i w pracy zawodowej jako kaskader filmowy. Na swoich treningach przykłada bardzo dużo uwagi do szczegółów i poprawności wykonania zadania. W tym przypadku ważne jest wszystko nie tylko lądowanie mimo, że w życiu codziennym wyznaje zasadę:
„Nie ważne jak lecisz, ważne jak lądujesz”.

Człowiek, który nie boi się chyba niczego, ale za to któremu można zaufać niemal bezgranicznie. Człowiek, którego zadaniem na tym campie będzie oswojenie także waszych strachów!