Ładowanie Wydarzenia
04
Maj

STRETCH CAMP

4 maja @ 08:00 - 8 maja @ 17:00
  • To wydarzenie minęło.

 

DRUGA EDYCJA STRETCHINGOWEGO CAMPU NADCHODZI! ZAPISY NA SAMYM KOŃCU!

Coś specjalnie dla stretchingowych freaków wraz z Polskim Centrum Fitness zapraszamy na wyjazd sportowy poświęcony rozciąganiu! W jakże zacnej i błogiej scenerii z widokiem na same TATRY! Treningi? Tak, ale to nie wszystko!

Mamy tu wszystko to, co Flexi tygryski lubią najbardziej! Będą zajęcia praktyczne, ale także warsztaty edukacyjne, dziennie będą to 3 bloki szkoleniowe z naszymi fizjoterapeutami, a także specjalistami z dziedziny stretchingu.

Dla kogo jest STRETCH CAMP?

Dla wszystkich, którzy kochają stretching! I dla Grażyny, która dopiero zaczyna i ma poblokowane całe ciało i nie wie jak skutecznie pójść dalej i dla Baśki – instruktorki która jara się tematem ponadprzeciętego pogłębiania zakresów i szuka dalszego rozwoju. To będzie czas dla was i waszych ciał. Będziemy pokazywać wam od strony praktycznej plastykę tego ciała i to, że niemożliwe NIE ISTNIEJE!

Nauczymy Cię jak budować aktywne zakresy, a na zajęciach poznasz praktyczne zastosowanie wszystkich metod stretchingowych.

Atrakcje

A oprócz edukacji relaks, dobre jedzenie, nowe znajomości i po prostu miło spędzony czas. Na miejscu masz nieograniczony dostęp do strefy spa (sauna, basen, jacuzzi). Wszystko to w naszym ośrodku szkoleniowym, z którym współpracujemy od 8 lat w Murzasichle!

Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych.

Termin:

Termin obozu: 4-8.05.2023

Cena wyjazdu:

Cena: 2 500 zł do 31.03.2023 2 800 od kwietnia 2023.

W cenie: zajęcia, warsztaty, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, woda, przekąski, ubezpieczenie. Cena nie zawiera dojazdu.

Jak się zapisać?

Napisz na maila: kasia@fitnesswwielkimmiescie.pl lub info@polskiecentrumfitness.pl Chcesz rozłożyć płatność na raty? Nie ma problemu! Jesteśmy elastyczni, a Ty możesz rozłożyć płatność nawet na kilka rat. Wpłacając zadatek: 500 zł masz gwarancję miejsca. 

Jeśli potrzebujesz faktury, poinformuj nas o tym przed wpłatą.

Wolisz przelew tradycyjny? Łap dane do wpłaty zadatku:

12 1050 1025 1000 0090 8104 3649 FITNESS W WIELKIM MIEŚCIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Adres firmy: UL.PUŁAWSKA 405, 02-801 WARSZAWA Tytułem: zadatek+imię i nazwisko+Stretch Camp 2023

Będziecie trenować z najlepszymi specjalistami w Polsce:

1. Kasia Bigos 2. Kama Nienałtowska 3. Dominika Nahajowska znana jako White Point Shoes 4.  Paweł Szczygieł

 

 

Szczegóły

Start: 4 maja @ 08:00
Koniec: 8 maja @ 17:00