Profiles

Marion Crampe

Artystka przez duże „A” i żywa legenda. Mistrzyni Francji i finalistka wielu międzynarodowych konkursów Pole Dance. Dwukrotnie uznana za największy wzór do naśladowania w społeczności Pole Dance

Profiles

Slava Ruza

Jest podwójnym mistrzem Pole Sport Szwecji oraz podwójnym srebrnym medalistą Mistrzostw Świata Pole Sport. Laureatem Pole Theatre i Pole Art.

Profiles

Marta Witecka

Pasjonatka i nauczycielka stania na rękach, Acroyogi i jogi. Jedna z propagatorek Acroyogi w Polsce. Podróżuje po całym świecie i organizuje warsztaty.

Profiles

Jakub Kazikowski

Instruktor akrobatyki sportowej, samoobrony, trener parkour i freerun. Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki sportowej dla dorosłych.

Profiles

Anna Filipowska

Wielokrotna mistrzyni Polski w Akrobatyce Sportowej, reprezentantka kraju na mistrzostwach Świata i Europy juniorów oraz seniorów.

Profiles

Patryk Rybarski

Wicemistrz Świata Pole Dance, finalista POLE ART i Pole Dance Cup. Występował na deskach m.in. teatru Buffo, Syrena, Roma i Teatru Wielkiego.

Profiles

Klaudia Nowak

Instruktor tańca, gimnastyki i pilates. Medalistka MP w aerobiku sportowym w kategorii trójek, finalistka ME i MŚ w Fisaf Fitness Championships.